23 stu 2020

Objava

BAŠ PEH SLAVENA BILIĆA Primao šokantne golove u nadoknadi svakog poluvremena,
Nogomet

Slaven Bilić sada nije imao sreće. Imao je vodstvo 2-1 protiv Nottingham Foresta u dvoboju Championshipa, bilo je 2-1 do sudačke nadoknade a onda neporeznost njegove obrane i izjednačenje.

U 37. minuti za WBA je zabio Robinson, izjednačenje je uslijedilo u sudačkoj nadoknadi prvoga dijela. WBA je u nastavku napadao, bio nešto bolji i Nottingham Forest je zabio autogol, nesretnik je bio Figueredo u 65. minuta.

Nije se očekivalo da će to WBA propustiti, no opet u sudačkoj nadoknadi, baš kao u prvome dijelu, šok za Slavena Bilića. Sjajnim udarcem poentirao je Cash. Imao je WBA potom veliku prigodu, nevjerojatno je promašio Robinson.

No, WBA je i dalje prvi na ljestvici Championshipa sa 63 oda, Leeds United ima 56 bodova i utakmicu manje, kao i treći Fulham.