Objava

SLAVEN BILIĆ MARŠIRA:  Premier liga sve bliža, četvrta pobjeda u pet utakmica
Nogomet

SLAVEN BILIĆ MARŠIRA: Premier liga sve bliža, četvrta pobjeda u pet utakmica

Opet jako dobro ide bivšem hrvatskom izborniku Slavenu Biliću. Naime, njegov WBA pobijedio jeu gostima Bristol City s 3-0, a to mu je četvrta pobjeda u posljednjih pet utakmica. Pa je tako WBA usamljen na vrhu s čak četiri boda ispred Leeds Uniteda koji je u ovome kolu svladao Reading. Trećeplasirani Fulham ima devet bodova manje od WBA. Podsjećamo, prvoplasirani i drugoplasirani idu direktno u Premier ligu.

Već nakon prvog poluvremena WBA je vodio s 2-0, napadačkom igrom domaćina je prisilio na grčevitu obranu, prvo je zabio Callum Robinson, potom Robson-Kanu. U nastavku je WBA i dalje bio dominantan, makar je u 7. minuti zbog crvenog kartona ostao bez odličnog Sawyersa. No, Robson-Kanu je zabio još jedan gol za 3-0 Bilićeve postve. Da, igrao je i Filip Krovinović do 90. minute.