* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

23 svi 2022

Objava

HRVATSKI NOGOMETNI KUP: Hajduk eliminirao petrinjsku Mladost, strah nestao tek u sudačkoj nadoknadi
Nogomet, Sport

Nije bilo iznenađenja u Petrinji na dvoboju hrvatskog kupa domaće Mladosti i splitskog Hajduka, ali da su se stvari lako mogle zakomplicirati – to stoji. Nogometaši Hajduka izborili su plasman u osminu finala hrvatskog Kupa nakon što su u dvoboju 16-ine finala u Petrinji pobijedili Mladost sa 2-0.

Hajduk je poveo u 32. minuti, strijelac je bio Kalik. Potom su domaći pohitali po izjednačenje i u 75. minuti su promašili sjajnu zgodu. Bilo je napeto i Hajduk s eosigurao tek u sudačkoj nadoknadi, zabio je Jairo.

Nadalje, Šibenik je u Požegi bio uvjerljivi porazivši Slavoniju sa 5-1. Golove za goste zabili su Celić (16), Antunović (17), Rak (31), Juričić (76) i Španja (87), dok je pogodak za Slavoniju zabio Dino Bognar u 44. minuti prvog dijela iz kaznenog udarca.

U sudaru drugoligaša BSK iz Bijelog Brda je pobijedio Cibaliju sa 1-0. Pogodak odluke zabio je Marko Žuljević u 17. minuti, a samo nekoliko sekundi kasnije gosti su ostali s igračem manje nakon što je zbog prigovora ‘pocrvenio’ Andrej

Opatija je na svom terenu pobijedila Novigrad sa 3-1, a najljepšu utakmicu kola odigrali su Jadran iz Poreča i Inter iz Zaprešića, a na koncu su slavili gosti sa 7-3.

Utakmica između Buja i Rijeke je otkazana zbog nepovoljnih vremenskih uvjeta i natopljenog travnjaka. Sudac i predstavnici klubova su na travnjak izašli dva puta, a sat vremena uoči susreta odlučeno je da će se utakmica odgoditi.

Nova utakmica igrat će se utorak 1. listopada u 15.30 sati.