Objava

MILAN ZVONIMIRA BOBANA U TEŠKOJ KRIZI:  Prosuli vodstvo protiv Torina, nije pomogao ni naknadno uvedeni Ante Rebić
Nogomet

MILAN ZVONIMIRA BOBANA U TEŠKOJ KRIZI: Prosuli vodstvo protiv Torina, nije pomogao ni naknadno uvedeni Ante Rebić

U teškoj je krizi Milan, klub u kojem upravljačku strukturu vodi naš Zvonimir Boban. Rezultati su sve lošiji, navijači sve bijesniji, momčad igra slabo i gubi već dobivene utakmice. Pa su tako u zadnjem dvoboju 5. kola Serie A nogometaši Torina svladali Milan s 2-1. I to n akoji nevjerojatan način!

Milan je poveo golom Poljaka Piateka iz jedanaesterca u 18. minuti, izjednačio je Andrea Belotti u 72. minuti, a isti igrač je u 76. minuti donio pobjedu Torinu. Hrvatski reprezentativac Ante Rebić je kod “milaneza” ušao u igru u 78. minuti. No, ništa nije mogao učiniti protiv zgusnute obrane Torine koja se kod vodstva povukla i čuvala prednost. Da je Rebić ušao kod vodstva Milana bilo bi puno činkovitije, jer bi naš reprezentativac, brz kao vjetar, imao i prostor i mogućnost za ugrozu suparničkih vrata, ovakoje ostao začepljen i nevidljiv do kraja utakmice.

Torino je peti s devet bodova, a Milan tek deseti sa šest bodova.