* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

23 svi 2022

Objava

NOGOMETNA EUROPA U ŠOKU: Nakon blještavila u Ligi prvaka kod kuće izgubili Bayern i Manchester City
Nogomet

Nogometaši Wolverhamptona priredili su veliko iznenađenje pobijedivši na stadionu Etihad prvaka Manchester City sa 2-0 u susretu osmog kola engleskog nogometnog prvenstva.
Junak u senzacionalnoj pobjedi Wolvesa bio je španjolski veznjak Adama Traore koji je zabio oba gola i to oba nakon sjajno izvedenih kontri. Za 1-0 je zabio u 80. minuti, a pobjedu gostiju potvrdio je pogotkom u sudačkoj nadoknadi.
Bio je to tek drugi domaći poraz Građana u prvenstvu u posljednjih 26 utakmica. Posljednji put Guardiolina družina je na svom terenu izgubila u prosincu prošle godine od Crystal Palacea (2-3).
City je u četiri domaće utakmice ove sezone ispustio već pet bodova, dok je cijele prošle sezone na Etihadu ispustio svega tri boda. Stoga niti ne čudi što “Građani” nakon ovog poraza imaju već osam bodova zaostatka za liderom Liverpoolom.
Nogometaši Bayerna izgubili su u 7. kolu Bundelige na svojoj Alianz Areni od Hoffenheima s 1-2.
Sastav Nike Kovača je u utorak s 7-2 “razvalio” Tottenham u Ligi prvaka u Londonu i nikako se nije očekivao poraz od Hoffenheima, za kojeg još ne igra ozlijeđeni Andrej Kramarić. No, Bavarce je “potopio” Armenac Sargis Adamjan s dva gola u 54. i 80. minuti, dok je strijelac za domaćine bio Lewnandovski (72). Ivan Perišić je zaigrao za Bayern od 60. minute.